Автозапчасть Головний циліндр, система зчеплення HELLA 8AG 355 560-751
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8AG 355 560-751
Характеристики
| Матеріал | полімерний матеріал |
| Номер технічної інформації | AG6075 |
| Отвори [мм] | 15,87 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 6Q0721388 |
| AUDI | 6Q0721388A |
| AUDI | 6Q0721388C |
| AUDI | 6Q0721388D |
| AUDI | 6Q0721388E |
| SEAT | 6Q0721388 |
| SEAT | 6Q0721388A |
| SEAT | 6Q0721388C |
| SEAT | 6Q0721388D |
| SEAT | 6Q0721388E |
| SKODA | 6Q0721388 |
| SKODA | 6Q0721388A |
| SKODA | 6Q0721388C |
| SKODA | 6Q0721388D |
| SKODA | 6Q0721388E |
Аналоги для HELLA 8AG 355 560-751
Встановлюється на автомобілі
AUDISEATSKODAVW