Режим роботи
Кошик

| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без кронштейна |
| Замінна частина | |
| Номер технічної інформації | AC8373 |
| Отвори [мм] | 38 |
| Тип гальмівного супорта | автоматичне регулювання |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 1K0615423A |
| AUDI | 1K0615423D |
| AUDI | 1K0615423J |
| SEAT | 1K0615423A |
| SEAT | 1K0615423D |
| SEAT | 1K0615423J |
| SKODA | 1K0615423A |
| SKODA | 1K0615423D |
| SKODA | 1K0615423J |
| VW | 1K0615423A |
| VW | 1K0615423D |
| VW | 1K0615423J |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| TRW BHN317 | Гальмівний супорт | 2 | на складі | 2749 грн | |
| ATE 24.3384-1755.7 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |
| PAGID 76881 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |
| TEXTAR 38048500 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |
| FTE RX389867A0 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |
| REMSA 9025761 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |
| TRW BHN317 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |
| A.B.S. 520831 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |
| FENOX CTC3847 | Комплект корпусу скоби гальма | - | - | - | - |
| TOPRAN 115 675 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |
| BRAKE ENGINEERING CA2576 | Гальмівний супорт | - | - | - | - |