Автозапчасть Пневматичний вимикач, кондиціонер HELLA 6ZL 351 028-361
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
6ZL 351 028-361
Характеристики
| Кількість підключень для манометричного вимикача | 3 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 4H0 959 126 A |
| AUDI | 4H0 959 126 B |
| SEAT | 4H0 959 126 A |
| SEAT | 4H0 959 126 B |
| SKODA | 4H0 959 126 A |
| SKODA | 4H0 959 126 B |
| VW | 4F0959126A |
| VW | 4F0959126B |
| VW | 4F0959126C |
| VW | 4H0 959 126 A |
| VW | 4H0 959 126 B |
| VW | 4H0959126 |
| VW | 8K0959126 |
| VW | 8K0959126A |
| VW | 8K0959126B |
Аналоги для HELLA 6ZL 351 028-361
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| CTR 1205172 |
Пневматичний вимикач, кондиціонер |
- |
- |
- |
- |
| AKS DASIS 860193N |
Пневматичний вимикач, кондиціонер |
- |
- |
- |
- |
| AKS DASIS 860193N |
Пневматичний вимикач, кондиціонер |
- |
- |
- |
- |
| VEMO V10-73-0300 |
Пневматичний вимикач, кондиціонер |
- |
- |
- |
- |
| NRF 38949 |
Пневматичний вимикач, кондиціонер |
- |
- |
- |
- |
| ERA 330868 |
Пневматичний вимикач, кондиціонер |
- |
- |
- |
- |
Встановлюється на автомобілі
AUDISEATSKODAVW