Режим роботи
Кошик

| Відповідає кольором оригінальної деталі | сірий |
| Виконання штекера | Плоский штекер |
| Допуск [%] | 15 |
| Кількість приєднань | 1 |
| Момент затяжки від [Нм] | 20 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Розмір різьблення | M10x1 |
| Сила струму [A] | 0,250 |
| Тиск перемикання від [бар] | 0,75 |
| Тиск перемикання до [бар] | 1,05 |
| Функції комбінованого перемикача | Пристрій із замикаючим контактом |
| Ширина зіву гайкового ключа | 24 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 068 919 081 A |
| AUDI | 068 919 081 C |
| FORD | 1 669 964 |
| LIEBHERR | 1 121 203 4 |
| SEAT | 068 919 081 A |
| SEAT | 068 919 081 C |
| SKODA | 038 919 081 A |
| VW | 068 919 081 A |
| VW | 068 919 081 C |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| BERU SPR022 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS ELPARTS 70541051 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| METZGER 0910025 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| FEBI BILSTEIN 08444 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| MEYLE 100 919 0029 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| SWAG 30 23 0004 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| FACET 7.0095 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| VEMO V15-99-1994 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.42.019 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| CALORSTAT BY VERNET OS3529 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| ERA 330341 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| JP GROUP 1193501100 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| TOPRAN 101 508 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 309190081068A | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 309190081068C | Датчик тиску масла | - | - | - | - |
| PATRON PE70039 | Датчик тиску масла | - | - | - | - |