Автозапчасть Датчик тиску масла HELLA 6ZL 003 259-291
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
6ZL 003 259-291
Характеристики
| Відповідає кольором оригінальної деталі | чорний |
| Кількість приєднань | 1 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Розмір різьблення | M16x1,5 |
| Тип збирання | закріплено болтами/шурупами |
| Тиск перемикання [бар] | 0,9 |
| Функції комбінованого перемикача | Пристрій із замикаючим контактом |
| Ширина зіву гайкового ключа | 24 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| SEAT | 047 919 081 A |
| SKODA | 047 919 081 A |
| VW | 047 919 081 A |
Аналоги для HELLA 6ZL 003 259-291
Встановлюється на автомобілі
SEATVW