Автозапчасть Вимикач, фара заднього ходу HELLA 6ZF 008 621-411
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: HELLA
Артикул запчастини: 6ZF 008 621-411
Характеристики
| Кількість приєднань | 2 |
| Колір | синій |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Розмір різьблення | M 16x1,5 |
| Функції комбінованого перемикача | Пристрій із замикаючим контактом |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| FORD | 4 496 964 |
| FORD | 4 813 418 |
| FORD | 5L84-15520-AA |
| FORD | 5L8Z-15520-AA |
| FORD | 8L84-15520-AA |
| HYUNDAI | 93860-39900 |
| INFINITI | 32005-6J000 |
| INFINITI | 32005-6J001 |
| INFINITI | 32005-6J00A |
| INFINITI | 32005-95F0A |
| MAZDA | AC05-17-640 |
| MAZDA | AC05-17-640A |
| NISSAN | 32005-6J000 |
| NISSAN | 32005-6J001 |
| NISSAN | 32005-6J00A |
Аналоги для HELLA 6ZF 008 621-411
Встановлюється на автомобілі
FORDHYUNDAIMAZDANISSANRENAULT