Автозапчасть Вимикач, фара заднього ходу HELLA 6ZF 008 621-251
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
6ZF 008 621-251
Характеристики
| Вид експлуатації | електричний |
| Кількість приєднань | 2 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Оснащення / обладнання | для автомобілів з канатною тягою перемикання |
| Перегляд коробки передач | механічна коробка передач |
| Тип збирання | попереднє складання |
| Тип збирання | Різьбове з'єднання |
| Тип корпусу | Корпус із пластмасовою кришкою |
| Функції комбінованого перемикача | Пристрій із замикаючим контактом |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| SEAT | 02A 919 835 |
| SEAT | 02A 945 413 |
| SEAT | 02A 945 413 B |
| SEAT | 02A 945 413 C |
| SKODA | 02A 945 413 C |
| VW | 02A 945 413 |
| VW | 02A 945 413 B |
| VW | 02A 945 413 C |
Аналоги для HELLA 6ZF 008 621-251
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| METZGER 0912026 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| FEBI BILSTEIN 21760 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| SWAG 30 92 1760 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| FACET 7.6193 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| VEMO V10-73-0125 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| FAE 40665 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| JP GROUP 1196601500 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| JP GROUP 1196601509 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| TOPRAN 100 356 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| AUTOMEGA 30945041302AC |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| MAXGEAR 50-0088 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
| PATRON PE90020 |
Вимикач, фара заднього ходу |
- |
- |
- |
- |
Встановлюється на автомобілі
AUDISEATSKODAVW