Режим роботи
Кошик

| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без кабелю |
| Кількість приєднань | 2 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 7L0 927 807 A |
| AUDI | 7L0 927 807 B |
| AUDI | 955 606 405 10 |
| AUDI | 955 606 405 11 |
| AUDI | WHT 003 857A |
| PORSCHE | 955 606 405 10 |
| PORSCHE | 955 606 405 11 |
| VW | 7L0 927 807 A |
| VW | 7L0 927 807 B |
| VW | 955 606 405 10 |
| VW | 955 606 405 11 |
| VW | WHT 003 857A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| METZGER 0900098 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| FEBI BILSTEIN 32862 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| TRISCAN 8180 29114 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| OPTIMAL 06-S145 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| SWAG 30 93 2862 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| TRW GBS1006 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| A.B.S. 30145 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| JP GROUP 1197102970 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| JP GROUP 1197102979 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| TOPRAN 113 464 | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 3092708077L0B | Датчик, частота обертання колеса | - | - | - | - |