Автозапчасть Датчик імпульсів; Датчик, положення розподільного валу HELLA 6PU 009 168-051
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
6PU 009 168-051
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без кабелю |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з кільцем ущільнювача |
| Кількість приєднань | 3 |
| Монтажна глибина [мм] | 28,6 |
| Тип датчика | Датчик холу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| GENERAL MOTORS | 93198004 |
| INFINITI | 2373100Q0A |
| INFINITI | 2373100Q0C |
| NISSAN | 23731-00Q0A |
| NISSAN | 23731-00Q0C |
| NISSAN | 2373100Q0A |
| NISSAN | 2373100Q0C |
| OPEL | 44 31 517 |
| OPEL | 44 32 892 |
| RENAULT | 82 00 454 170 |
| RENAULT | 82 00 567 414 |
| SUZUKI | 33220-80KA0-000 |
Аналоги для HELLA 6PU 009 168-051
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| SIDAT 83.392 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| METZGER 0903115 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| MAGNETI MARELLI 064847177010 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| FEBI BILSTEIN 33135 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| SWAG 60 93 3135 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| MEAT & DORIA 87461 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| SEIM CP310 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| TOPRAN 208 018 |
Датчик частоти обертання, керування двигуном |
- |
- |
- |
- |
| AUTOMEGA 30820005670414 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| HOFFER 7517461 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| BLUE PRINT ADN17248 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| FISPA 83.392 |
Датчик, положення розподільного валу |
- |
- |
- |
- |
| TRICLO 435750 |
Датчик частоти обертання, керування двигуном |
- |
- |
- |
- |
Встановлюється на автомобілі
FIATNISSANRENAULT