Автозапчасть Датчик імпульсів; Датчик імпульсів, маховик; Датчик, положення розподільного валу HELLA 6PU 009 167-111
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
6PU 009 167-111
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без кабелю |
| Кількість приєднань | 2 |
| Монтажна глибина [мм] | 47,3 |
| Опір [Ом] | 770 |
| Тип датчика | Індуктивний датчик |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| DACIA | 82 00 434 068 |
| INFINITI | 23731BC41A |
| INFINITI | 2375000Q0B |
| INFINITI | 2375000QAK |
| NISSAN | 23731-BC41A |
| NISSAN | 23731BC41A |
| NISSAN | 23750-00Q0B |
| NISSAN | 23750-00QAK |
| NISSAN | 2375000Q0B |
| NISSAN | 2375000QAK |
| RENAULT | 82 00 187 804 |
| RENAULT | 82 00 373 588 |
| RENAULT | 82 00 434 068 |
| RENAULT | 82 00 691 795 |
Аналоги для HELLA 6PU 009 167-111
Встановлюється на автомобілі
DACIANISSANRENAULT