Режим роботи
Кошик

| Включає безліч артикулів в ОЕ-комплект (арт. №) | 6PU 009 146-311 |
| Для оригінального номера | 77 00 100 566 |
| Для оригінального номера | 82 00 439 315 |
| Для оригінального номера | 82 00 688 406 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з технічною документацією |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | зі специфічним для транспортного засобу адаптером |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Опір [Ом] | 840 |
| Тип датчика | Індуктивний датчик |
| Форма штерсельного корпусу | круглий |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| DACIA | 82 00 688 406 |
| INFINITI | 23731-BN700 |
| INFINITI | 23731-BN70A |
| INFINITI | 23731-BN70B |
| INFINITI | 23750-00Q0A |
| INFINITI | 23750-00Q0G |
| INFINITI | 23750-00Q0M |
| INFINITI | 23750-00QAD |
| INFINITI | 82004-39315 |
| NISSAN | 23731-BN700 |
| NISSAN | 23731-BN70A |
| NISSAN | 23731-BN70B |
| NISSAN | 23750-00Q0A |
| NISSAN | 23750-00Q0G |
| NISSAN | 23750-00Q0M |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| IPD 40-2103 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| AUTEX 903108 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| LUCAS ELECTRICAL SEB1716 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS ELPARTS 70610012 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| DELPHI SS10801 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| METZGER 0902222 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| OPTIMAL 07-S026 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| MEYLE 16-14 800 0025 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| FAE 79319 | Датчик імпульсів; Датчик імпульсів, маховик | - | - | - | - |
| STANDARD 18880K | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD CS1115K | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD EPS024K | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD LCS164K | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| TOPRAN 701 033 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| BLUE PRINT ADN17207 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| HITACHI 138113 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| AUTLOG AS4233 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| AUTLOG AS4234 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |