Режим роботи
Кошик

| Довжина кабелю [мм] | 545 |
| Допуск [%] | 10 |
| Кількість приєднань | 3 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Опір [Ом] | 1400 |
| Тип датчика | Індуктивний датчик |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| SEAT | 038 907 319 A |
| SEAT | 038 907 319 F |
| SKODA | 038 907 319 A |
| SKODA | 038 907 319 F |
| VW | 038 907 319 A |
| VW | 038 907 319 F |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| STANDARD LCS573 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| DELPHI SS11053 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| IPD 40-2014 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| AUTEX 903019 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| LUCAS ELECTRICAL SEB454 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| SIDAT 83.155 | Датчик частоти обертання, керування двигуном; Датчик, положення розподільного валу | - | - | - | - |
| SIDAT 83.189 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL XREV412 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| METZGER 0902097 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| FACET 9.0391 | Датчик імпульсів; Датчик імпульсів, маховик | - | - | - | - |
| VEMO V10-72-1004 | Датчик імпульсів; Датчик частота обертання; Датчик імпульсів, маховик; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| ERA 550585 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| MEAT & DORIA 87228 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| MEAT & DORIA 87338 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| STANDARD 18919 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD CS1175 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD EPS173 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| TOPRAN 111 372 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 309070319038F | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| HOFFER 7517228 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| HOFFER 7517338 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| MAXGEAR 24-0068 | Датчик, положення розподільного валу | - | - | - | - |
| MAXGEAR 24-0139 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| FISPA 83.155 | Датчик частоти обертання, керування двигуном; Датчик, положення розподільного валу | - | - | - | - |
| FISPA 83.189 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| PATRON PE40071 | Датчик імпульсів; Датчик імпульсів, маховик | - | - | - | - |
| AUTLOG AS4192 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| TRICLO 432184 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| TRICLO 432184 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |