Режим роботи
Кошик

| Довжина кабелю [мм] | 215 |
| Допуск [%] | 10 |
| Кількість приєднань | 3 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Опір [Ом] | 900 |
| Тип датчика | Індуктивний датчик |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| SEAT | 06A 906 433 L |
| SKODA | 06A 906 433 L |
| VW | 06A 906 433 G |
| VW | 06A 906 433 L |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| STANDARD LCS190 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| IPD 40-2033 | Датчик імпульсів; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| AUTEX 903038 | Датчик імпульсів; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| LUCAS ELECTRICAL SEB453 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| BOSCH 0 261 210 199 | Датчик імпульсів; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL XREV337 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS ELPARTS 70610056 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| DELPHI SS10811 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| METZGER 0902058 | Датчик імпульсів; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| FEBI BILSTEIN 36175 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| OPTIMAL 07-S045 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| MAPCO 82804 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| MEYLE 100 899 0045 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| SWAG 30 93 6175 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| FACET 9.0241 | Датчик імпульсів; Датчик імпульсів, маховик | - | - | - | - |
| VEMO V10-72-1002 | Датчик імпульсів; Датчик частота обертання; Датчик імпульсів, маховик; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.17.032 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| ERA 550123 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| MEAT & DORIA 87211 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| STANDARD 18912 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD CS1137 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD EPS042 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| TOPRAN 111 376 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 30906043306AL | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| HOFFER 7517211 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| MAXGEAR 24-0119 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| HITACHI 138161 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| PATRON PE40044 | Датчик імпульсів; Датчик імпульсів, маховик | - | - | - | - |
| 3RG 95700 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| TRICLO 432180 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| TRICLO 432180 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |