Режим роботи
Кошик

| Довжина кабелю [мм] | 745 |
| Допуск [%] | 10 |
| Кількість приєднань | 3 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Опір [Ом] | 900 |
| Тип датчика | Індуктивний датчик |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| SEAT | 071 957 147 |
| SEAT | 078 906 433 A |
| SKODA | 078 906 433 A |
| VW | 071 957 147 |
| VW | 078 906 433 A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| LUCAS ELECTRICAL SEB869 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| FLENNOR FSE51609 | Датчик імпульсів; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| STANDARD LCS168 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD LCS196 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| IPD 40-2036 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| AUTEX 903041 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| SIDAT 83.322 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| BOSCH 0 261 210 177 | Датчик імпульсів; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL XREV383 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS ELPARTS 70610068 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| DELPHI SS10930 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| METZGER 0902090 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 064848049010 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| FEBI BILSTEIN 24446 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| OPTIMAL 07-S046 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| MEYLE 114 899 0005 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| SWAG 32 92 4446 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| FACET 9.0267 | Датчик імпульсів; Датчик імпульсів, маховик | - | - | - | - |
| VEMO V10-72-0967 | Датчик імпульсів; Датчик частота обертання; Датчик імпульсів, маховик; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| MEAT & DORIA 87301 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| STANDARD 18884 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD 18922 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD CS1215 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD CS1244 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD EPS037 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| STANDARD EPS122 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |
| TOPRAN 111 379 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 309060433078A | Датчик імпульсів; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 309570147071 | Датчик імпульсів; Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| HOFFER 7517301 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| FISPA 83.322 | Датчик частоти обертання, керування двигуном | - | - | - | - |
| HITACHI 138159 | Датчик імпульсів | - | - | - | - |