Режим роботи
Кошик

| Вимірювальний діапазон до [B] | 4,5 |
| Вимірювальний діапазон до [кПа] | 100 |
| Кількість приєднань | 3 |
| Область виміру від [В] | 0,5 |
| Область виміру від [кПа] | 0 |
| Тип збирання | закріплено болтами/шурупами |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| INFINITI | 22771JG70A |
| INFINITI | 22771JG70AEW |
| INFINITI | 22771JG70ARP |
| NISSAN | 22771-JG70A |
| NISSAN | 22771-JG70AEW |
| NISSAN | 22771-JG70ARP |
| NISSAN | 22771JG70A |
| NISSAN | 22771JG70AEW |
| NISSAN | 22771JG70ARP |
| RENAULT | 22 77 1JG 70A |
| RENAULT | 82 00 469 905 |
| SUZUKI | 18590-67JB0 |
| SUZUKI | 18590-67JB0-000 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| STANDARD LXP011 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| STANDARD KXP005 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| WILMINK GROUP WG1015007 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| SIDAT 84.314 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL XEPS105 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| METZGER 0906030 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| METZGER 0906112 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| HJS 92 09 1023 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| MEAT & DORIA 82314 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| STANDARD 16954 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| STANDARD EXP006 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| HOFFER 7472314 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| BLUE PRINT ADK87215 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |
| FISPA 84.314 | Датчик тиску вихлопних газів | - | - | - | - |