Автозапчасть Датчик тиску повітря, висотний коректор; Датчик тиск наддуву; Датчик, тиск у впускному газопроводі HELLA 6PP 009 400-751
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
6PP 009 400-751
Характеристики
| Вимірювальний діапазон до [кПа] | 372 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без кабелю |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з кільцем ущільнювача |
| Кількість приєднань | 3 |
| Область виміру від [кПа] | 31,1 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| GENERAL MOTORS | 93168455 |
| INFINITI | 0113100Q0B |
| INFINITI | 223655X20A |
| INFINITI | 2263000Q0E |
| INFINITI | 2373100Q0H |
| INFINITI | 2373100Q0L |
| INFINITI | 8200685363 |
| NISSAN | 0113100Q0B |
| NISSAN | 22365-5X20A |
| NISSAN | 223655X20A |
| NISSAN | 2263000Q0E |
| NISSAN | 23731-00Q0L |
| NISSAN | 2373100Q0H |
| NISSAN | 2373100Q0L |
| NISSAN | 8200685363 |
Аналоги для HELLA 6PP 009 400-751
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| VEMO V46-72-0124 |
Датчик тиску повітря, висотний коректор; Датчик, тиск у впускному газопроводі |
- |
- |
- |
- |
| MEAT & DORIA 82319 |
Датчик, тиск наддуву |
- |
- |
- |
- |
| HOFFER 7472319 |
Датчик, тиск наддуву |
- |
- |
- |
- |
| WILMINK GROUP WG1015109 |
Датчик, тиск наддуву |
- |
- |
- |
- |
| SIDAT 84.320 |
Датчик, тиск наддуву |
- |
- |
- |
- |
| METZGER 0906118 |
Датчик тиск наддуву; Датчик, тиск наддуву |
- |
- |
- |
- |
| METZGER 0906171 |
Датчик тиску повітря, висотний коректор; Датчик тиск наддуву; Датчик, тиск у впускному газопроводі |
- |
- |
- |
- |
| TOPRAN 700 896 |
Датчик, тиск у впускному газопроводі |
- |
- |
- |
- |
| FISPA 84.320 |
Датчик, тиск наддуву |
- |
- |
- |
- |
Встановлюється на автомобілі
NISSANRENAULT