Режим роботи
Кошик

| DIN / ISO | 40050 |
| DIN / ISO | IP69K |
| Номінальна напруга [V] | 24 |
| Обмеження виробника | 2000A/5 sek. |
| Обмеження виробника | CuZn39 |
| Обмеження виробника | max 24V |
| Приєднувальне гвинтове різьблення | M10x1,5 |
| Сила струму [A] | 250 |
| Тип збирання | закріплено болтами/шурупами |
| Тип приводу | Обертове управління |
| Форма | круглий |
| Функції комбінованого перемикача | Пристрій із замикаючим контактом |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| HOLDER | 138306 |
| KRONE | 515077994 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| HOLDER 138306 | Вимикач акумуляторної батареї, акумуляторна батарея | - | - | - | - |
| KRONE 515077994 | Вимикач акумуляторної батареї, акумуляторна батарея | - | - | - | - |