Автозапчасть Вимикач ліхтаря сигналу гальмування HELLA 6DD 008 622-951
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
6DD 008 622-951
Характеристики
| Вид експлуатації | електричний |
| Кількість приєднань | 4 |
| Тип збирання | закріплено болтами/шурупами |
| Функції комбінованого перемикача | Пристрій з розмикаючим контактом |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| INFINITI | 25320AX000 |
| INFINITI | 25320AX00A |
| INFINITI | 25320AX00B |
| INFINITI | 25320AX00C |
| INFINITI | 25320AX00E |
| INFINITI | 25320JN00A |
| INFINITI | 25320WL000 |
| NISSAN | 25320AX000 |
| NISSAN | 25320AX00A |
| NISSAN | 25320AX00B |
| NISSAN | 25320AX00C |
| NISSAN | 25320AX00E |
| NISSAN | 25320JN00A |
| NISSAN | 25320WL000 |
| RENAULT | 25320AX00B |
Аналоги для HELLA 6DD 008 622-951
Встановлюється на автомобілі
NISSAN