Режим роботи
Кошик

| Кількість полюсів | 6 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Тип збирання | закріплено болтами/шурупами |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 06A 905 097 |
| SEAT | 06A 905 097 |
| SKODA | 06A 905 097 |
| VW | 06A 905 097 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| FEBI BILSTEIN 29319 | Котушка запалювання | - | - | - | - |
| SWAG 30 92 9319 | Котушка запалювання | - | - | - | - |
| BBT IC03113 | Котушка запалювання | - | - | - | - |