Автозапчасть Котушка запалювання HELLA 5DA 193 175-851
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
5DA 193 175-851
Характеристики
| Кількість полюсів | 3 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Тип збирання | закріплено болтами/шурупами |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| NISSAN | 22448-1KT0A |
| NISSAN | 22448-ED000 |
| NISSAN | 22448-JA00A |
| NISSAN | 22448-JA00C |
| NISSAN | 22448-JA10A |
| NISSAN | 22448-JA10C |
| RENAULT | 22448-ED00 0 |
| RENAULT | 22448-JA00 A |
| RENAULT | 22448-JA00 C |
Аналоги для HELLA 5DA 193 175-851
Встановлюється на автомобілі
NISSANRENAULT