Режим роботи
Кошик

| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Обмеження виробника | Ford |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| FORD | 1 629 456 |
| FORD | ADY15 |
| FORD | ADY16 |
| FORD | ADY17 |
| FORD | ADY19 |
| FORD | ADY21 |
| FORD | DY425 |
| FORD | E3EF12A297A1A |
| FORD | E3EF12A297A2A |
| FORD | E43Z12A297A |
| FORD | E43ZP12Z297A |
| FORD | E5RF12A297BA |
| FORD | E5RF12A297VBA |
| FORD | E8FZ12A297A |
| FORD | EDY7 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| BERU ZM019 | Комутатор, система запалювання | - | - | - | - |
| BREMI 14151 | Комутатор, система запалювання | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL XEI17 | Блок керування, система запалювання | - | - | - | - |
| STANDARD 15310 | Блок керування, система запалювання | - | - | - | - |
| STANDARD IIM032 | Блок керування, система запалювання | - | - | - | - |
| PATRON PMI1010 | Комутатор, система запалювання | - | - | - | - |
| STELLOX 06-70614-SX | Перемикач запалювання | - | - | - | - |
| WAIGLOBAL ICM202HD | Комутатор, система запалювання | - | - | - | - |