Режим роботи
Кошик

| Кількість полюсів | 5 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 443 907 385 E |
| AUDI | 443 907 385 F |
| AUDI | 443 907 385 J |
| AUDI | 443 907 385 K |
| VW | 321 906 059 K |
| VW | 443 907 385 E |
| VW | 443 907 385 F |
| VW | 443 907 385 J |
| VW | 443 907 385 K |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| HERTH+BUSS ELPARTS 75614033 | Реле, паливний насос | - | - | - | - |
| VEMO V15-71-0012 | Реле, паливний насос | - | - | - | - |
| JP GROUP 1199207600 | Реле, паливний насос | - | - | - | - |
| TOPRAN 103 420 | Реле, паливний насос | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 309070385443F | Реле, паливний насос | - | - | - | - |
| HITACHI 132021 | Реле, паливний насос | - | - | - | - |