Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 2VP 982 006-021
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
2VP 982 006-021
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з лампами розжарювання |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з тримачем лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 6 |
| Колір скла фари | прозорий |
| Колір скла фари | червоний |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E1 1949 |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| RENAULT | 82 00 417 351 |
Аналоги для HELLA 2VP 982 006-021
Встановлюється на автомобілі
RENAULT