Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 2VP 962 165-201
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
2VP 962 165-201
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Колір скла фари | сірий |
| Колір скла фари | червоний |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннього руху |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E1 253 |
| Перевірочне значення | E1 63287 |
| Перевірочне значення | E1 63289 |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | R5W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| SEAT | 6K6 945 112 B |
Аналоги для HELLA 2VP 962 165-201
Встановлюється на автомобілі
SEAT