Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 2VP 354 285-011
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
2VP 354 285-011
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з тримачем лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E3 59105 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 8E9 945 095 |
| VW | 8E9 945 095 |
Аналоги для HELLA 2VP 354 285-011
Показати всі аналогиВстановлюється на автомобілі
AUDI