Режим роботи
Кошик

| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з тримачем лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 6 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E13 7694 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21 / 4W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| CITROEN | 13284.280.80 |
| FIAT | 1328428080 |
| PEUGEOT | 1328428080 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| DT 12.74002 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| DT 12.74002 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 1650921 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 1650921 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| TYC 11-0778-01-2 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS ELPARTS 82840866 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714028390701 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714028390701 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| DIEDERICHS 3483091 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| PRASCO FT9204154 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY FP0144 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY GP0165 | Задній ліхтар | - | - | - | - |