Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 2VP 008 679-111
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
2VP 008 679-111
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з лампами розжарювання |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з тримачем лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 6 |
| Колір покажчиків повороту | прозорий |
| Колір | червоний |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E4 10139 |
| Перевірочне значення | ECE |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | W16W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| BMW | 6 910 767 |
| BMW | 63 21 6 910 767 |
| BMW | 63 21 7 165 737 |
| BMW | 7 165 737 |
Аналоги для HELLA 2VP 008 679-111
Встановлюється на автомобілі
BMW