Режим роботи
Кошик

| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з лампою розжарювання |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з тримачем лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 6 |
| Колір скла фари | білий |
| Колір скла фари | червоний |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E1 567 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | R5W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VAN WEZEL 0639933 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0639933 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| SOMORA 041272A | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY GP0071 | Задній ліхтар | - | - | - | - |