Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 2VP 004 686-181
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
2VP 004 686-181
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з тримачем лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 6 |
| Колір скла фари | сірий |
| Колір скла фари | червоний |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E1 53378 |
| Перевірочне значення | E1 63243 |
| Перевірочне значення | E1 63290 |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | R10W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| MERCEDES-BENZ | 124 820 64 64 |
| MERCEDES-BENZ | 124 820 68 64 |
| MERCEDES-BENZ | 124 820 94 64 |
| MERCEDES-BENZ | 820 641 24 94 |
| MERCEDES-BENZ | A 124 820 64 64 |
| MERCEDES-BENZ | A 124 820 68 64 |
| MERCEDES-BENZ | A 124 820 94 64 |
| MERCEDES-BENZ | A 820 641 24 94 |
Аналоги для HELLA 2VP 004 686-181
Встановлюється на автомобілі
MERCEDES-BENZ