Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 2VA 965 303-071
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
2VA 965 303-071
Характеристики
| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для лівостороннього розташування керма |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з лампами розжарювання |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з тримачем лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Колір скла фари | прозорий |
| Колір скла фари | червоний |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннього руху |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E1 1872 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21 / 4W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | R5W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| VW | 6Q6 945 095 AB |
| VW | 6Q6 945 095 M |
Аналоги для HELLA 2VA 965 303-071
Встановлюється на автомобілі
VW