Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 2VA 010 085-091
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
2VA 010 085-091
Характеристики
| Для номера, що замінюється | A8S, K8B, 8SK |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без лампи розжарювання |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з тримачем лампи |
| Додатково необхідні артикули (номер артикула) | 2TP 010 086-091 |
| Кількість функцій лампи освітлення | 4 |
| Колір | червоний |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E1 2368 |
| Перевірочне значення | E1 2369 |
| Секція / частина | зовнішня частина |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21W |
| Тип освітлювального приладу | світлодіодний |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем (LED) |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі стоп-сигналом (гальмівним світлом) (LED) |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 8K5 945 095 K |
| VW | 8K5 945 095 K |
Аналоги для HELLA 2VA 010 085-091
Встановлюється на автомобілі
AUDI