Режим роботи
Кошик

| Висота [мм] | 108 |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Колір кожуха | чорний |
| Колір скла фари | червоний |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Перевірочне значення | E6 1375 |
| Перевірочне значення | E6 450 |
| Перевірочне значення | E6 451 |
| Перевірочне значення | E6 452 |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип збирання | Навіс |
| Тип кріплення | для вертикального зміцнення |
| Тип кріплення | для горизонтального зміцнення |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | R10W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | з освітленням номерного знаку |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| Ширина (мм) | 246 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| HELLA 2SL 007 547-067 | Задній ліхтар | - | - | - | - |